ARIES pohár na postavenie, béžová AR9803
ARIES pohár na postavenie, béžová AR9803
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-AR9803 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | ARIES |
| Rozmer | 94x118x66 mm |
| Šírka | 94 mm |
| Výška | 118 mm |
| Hĺbka | 66 mm |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.5180 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341096215 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | béžová |
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY/VARIO univerzálna vzpera 2000mm, zlato mat 57337
expedícia do 8 dní112,00 €
Pri platbe vopred iba 105,00 €
Mereo Novea upevňovacie rameno 120 cm - čierne CK10610RB
expedícia do 8 dní62,10 €
Pri platbe vopred iba 61,00 €


