ZOE pohár na postavenie, biela ZO9820
ZOE pohár na postavenie, biela ZO9820
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-ZO9820 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | ZOE |
| Rozměr | 74x113x74 mm |
| Šířka | 74 mm |
| Výška | 113 mm |
| Hloubka | 74 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.7060 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341306611 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | bílá |
Príslušenstvo
106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
expedícia do 8 dní
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
TEKA Vstavaná vákuovacia zásuvka s váhou VS 1520 GS, bez čelného skla
expedícia do 14 dní397,75 €
Pri platbe vopred iba 366,00 €
TEKA Vstavaná ohrievacia zásuvka CP 150 GS, bez čelného skla
expedícia do 14 dní318,11 €
Pri platbe vopred iba 293,00 €


