ARIES WC kefa na postavenie, béžová AR3303
ARIES WC kefa na postavenie, béžová AR3303
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-AR3303 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | ARIES |
| Rozmer | 104x374x104 mm |
| Šírka | 104 mm |
| Výška | 374 mm |
| Hĺbka | 104 mm |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 1.6120 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341095812 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | béžová |
Mohlo by vás zaujímať
TRILLY stojan s držiakom na toaletný papier a WC štetkou, čierna mat/bambus TR3241 57897
expedícia do 8 dní95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
QUADROTTO WC kefa na postavenie, tortora QU3366
expedícia do 8 dní24,72 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
QUADROTTO WC kefa na postavenie, čierna QU3314
expedícia do 8 dní24,72 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €


