ARIES WC kefa na postavenie, sivá AR3308
ARIES WC kefa na postavenie, sivá AR3308
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-AR3308 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | ARIES |
| Rozmer | 104x374x104 mm |
| Šírka | 104 mm |
| Výška | 374 mm |
| Hĺbka | 104 mm |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 1.6120 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341095836 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | šedá |
Mohlo by vás zaujímať
TRILLY stojan s držiakom na toaletný papier a WC štetkou, hranatý, biela matná TR3222
expedícia do 8 dní92,15 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
KIRA WC kefa na postavenie, biela mat KI3302
expedícia do 8 dní26,51 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €


