BIAGIO WC silikónová štetka závesná/na postavenie, biela 683302
BIAGIO WC silikónová štetka závesná/na postavenie, biela 683302
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-683302 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Lze přilepit na zeď za pomoci přiloženého úchytu
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 114x450x77 mm |
| Šířka | 114 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hloubka | 77 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Nerez, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Lepení, Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.4700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341307014 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | bílá |
Podobný tovar
9,48 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SAMOA WC kefa závesná, chróm/mliečne sklo A83313
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
PIRENEI WC kefa závesná, mliečne sklo, zlato PI330387
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
PIRENEI WC kefa závesná, čierna mat/sklo satin PI330314
expedícia do 8 dní56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €


