AROWANA zrkadlo v ráme 500x800mm, čierna mat AWB5080
AROWANA zrkadlo v ráme 500x800mm, čierna mat AWB5080
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AWB5080 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | AROWANA |
| Rozmer | 50x80 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hĺbka | 30 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Otočné o 90°, Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / ks | 6.9900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913881626 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Odtieň drezu | černá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
SANSWISS CADURA Jednokrídlové dvere ľavé / 1 strana roh.vstupu aluchróm číre CA1CG0705007
na objednávku819,84 €
Pri platbe vopred iba 759,00 €
SANSWISS CADURA Jednokrídlové dvere pravé / 1 strana rohového vstupu aluchróm CA1CD0705068
na objednávku943,57 €
Pri platbe vopred iba 874,00 €
SANSWISS CADURA Jednokrídlové dvere ľavé / 1 strana rohového vstupu aluchróm CA1CG0705087
na objednávku943,57 €
Pri platbe vopred iba 874,00 €


