ARUBA dvojumývadlo vpravo, 220x51,5 cm, Rockstone biela mat AR220-B2R
ARUBA dvojumývadlo vpravo, 220x51,5 cm, Rockstone biela mat AR220-B2R
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR220-B2R |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ARUBA |
| Rozmer | 220x51,5 cm |
| Šírka | 2200 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hĺbka | 515 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | Rockstone |
| Inštalácia | Do nábytku |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 2 otvory |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Rozmer na mieru, Farba dosky podľa vzorkovníka |
| Hmotnosť / ks | 48.9400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913892158 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
794,11 €
Pri platbe vopred iba 753,00 €
na objednávku
59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
794,11 €
Pri platbe vopred iba 753,00 €
Uzatvárateľná výpusť pre umývadlá PM540, PM630, Click Clack, zátka Rockstone WA03451
expedícia do 8 dní59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
Mohlo by vás zaujímať
MONO ONE pripojovacia sada ventilov jednobodová, rozstup 50mm, prevedenie čierna mat CP2052BS
expedícia do 8 dní223,79 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €
MONO ONE pripojovacia sada ventilov termostatická jednobodová, pravá Chróm CP2051S
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €


