ARUBA konštrukcia s policou 148,4x40x49 cm, čierna mat ARK150
ARUBA konštrukcia s policou 148,4x40x49 cm, čierna mat ARK150
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ARK150 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 1484 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hĺbka | 490 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Hmotnosť / ks | 27.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913892240 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | otevřené |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
879,56 €
Pri platbe vopred iba 830,00 €
879,56 €
Pri platbe vopred iba 830,00 €
879,56 €
Pri platbe vopred iba 830,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist T s výklopným mechanizmom 110 x 85 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8A4T-110-085-55-00
expedícia do 10 dní409,35 €
Mexen Lunar Duo sprchovací kút s ľavým výklopným výklopom 85 x 70 cm, priehľadný, zlatý - 834-085L-070P-50-00
expedícia do 10 dní577,18 €
Sprchovací kút Mexen Mist-F skladací ľavý 75 x 85 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8A6T-075-085-55-00-L
expedícia do 10 dní418,16 €


