ARUBA umývadlo vpravo, 150x51,5 cm, Rockstone biela mat AR150-B1R
ARUBA umývadlo vpravo, 150x51,5 cm, Rockstone biela mat AR150-B1R
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR150-B1R |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ARUBA |
| Rozmer | 150x51,5 cm |
| Šírka | 1500 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hĺbka | 515 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | Rockstone |
| Inštalácia | Do nábytku |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Rozmer na mieru, Farba dosky podľa vzorkovníka |
| Hmotnosť / ks | 33.1900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913886881 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
530,83 €
Pri platbe vopred iba 504,00 €
na objednávku
59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná výpusť pre umývadlá PM540, PM630, Click Clack, zátka Rockstone WA03451
expedícia do 8 dní59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
530,83 €
Pri platbe vopred iba 504,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Umývadlová batéria Hansgrohe Vernis Blend bez podomietkového telesa čierny mat 71576670
na objednávku180,97 €
Omnires Y podomietková umývadlová batéria, nástenný diel, čierny polomat Y1215HROBL
expedícia do 14 dní113,27 €
Umývadlová batéria Grohe Essence New bez podomietkového telesa supersteel 19408DC1
expedícia do 4 dní267,75 €


