ARUBA konštrukcia s policou 228,4x40x49 cm, čierna mat ARK230
ARUBA konštrukcia s policou 228,4x40x49 cm, čierna mat ARK230
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ARK230 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 2284 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hĺbka | 490 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Hmotnosť / ks | 42.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913892325 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | otevřené |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
156,19 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
1 544,94 €
Pri platbe vopred iba 1 458,00 €
1 544,94 €
Pri platbe vopred iba 1 458,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Vaňová zástena Mexen Next s jedným krídlom 100 x 150 cm, pruhy, zlatá - 895-100-000-00-09-50
expedícia do 10 dní156,10 €
Vaňová zástena Mexen Next s jedným krídlom 100 x 150 cm, pruhy, čierna - 895-100-000-00-09-70
expedícia do 10 dní153,13 €


