ARUBA umývadlo vpravo, 180x51,5 cm, Rockstone biela mat AR180-B1R
ARUBA umývadlo vpravo, 180x51,5 cm, Rockstone biela mat AR180-B1R
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR180-B1R |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ARUBA |
| Rozmer | 180x51,5 cm |
| Šírka | 1800 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hĺbka | 515 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | Rockstone |
| Inštalácia | Do nábytku |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Rozmer na mieru, Farba dosky podľa vzorkovníka |
| Hmotnosť / ks | 38.2200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913886959 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
642,55 €
Pri platbe vopred iba 610,00 €
na objednávku
59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná výpusť pre umývadlá PM540, PM630, Click Clack, zátka Rockstone WA03451
expedícia do 8 dní59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
642,55 €
Pri platbe vopred iba 610,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRASAN stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat UT002VB
expedícia do 8 dní188,58 €
Pri platbe vopred iba 174,00 €
ULTRASAN trojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, zlato mat UT017VG
expedícia do 8 dní572,72 €
Pri platbe vopred iba 529,00 €


