ARYA keramický drez 86x55,5 cm, biela 50185
ARYA keramický drez 86x55,5 cm, biela 50185
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-50185 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 86x23x55,5 cm |
| Šírka | 860 mm |
| Výška | 230 mm |
| Hĺbka | 555 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Modulová montáž |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Odkladacia plocha | Nie je |
| Hmotnosť / ks | 25.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913933752 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
9,27 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
expedícia do 8 dní
13,38 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
Drezový drvič kuchynského odpadu, 230V, 380W, pneu. spínač DW576
expedícia do 8 dní220,23 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
13,38 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY GOLD MATT štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, číre sklo, ľavé GT5610-10CL-G
expedícia do 8 dní709,92 €
Pri platbe vopred iba 656,00 €
236,81 €
Novea zalamov.kout,štvorc., 120x120x200cm, pravý, chróm ALU, sklo číre 6/8mm, EC CK14843ZP
expedícia do 8 dní761,40 €


