ASTRA L hydromasážna vaňa, 165x80x48cm, Active Hydro-Air, chróm 56849
ASTRA L hydromasážna vaňa, 165x80x48cm, Active Hydro-Air, chróm 56849
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-33611.2010 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 165x80x48 cm |
| Délka | 1650 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 480 mm |
| Objem | 255.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 51.3200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729003014 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolačná samolepiaca páska k vani, 3m 93400
expedícia do 8 dní12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Krycia lišta okolo vane 2x195cm, 2x roh, 2x ukončenie 91020
expedícia do 8 dní23,68 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto Walk-in sprchová stena 130x200, čierny vzor, brúsené zlato 800-130-101-55-70
expedícia do 10 dní267,29 €
Mexen Kioto+ Sprchová zástena s poličkou 130 x 200 cm, priehľadná, čierna - 800-130-121-70-00
expedícia do 10 dní291,56 €
ESCA GOLD MATT sprchová zástena do priestoru, dymové matné sklo, 1300 mm ES1413-08
expedícia do 8 dní446,99 €
Pri platbe vopred iba 413,00 €

