ASTRA WR SLIM asymetrická vaňa 165x90x48cm, biela 31611S
ASTRA WR SLIM asymetrická vaňa 165x90x48cm, biela 31611S
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-31611S |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 165x90x48 cm |
| Dĺžka | 1650 mm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 480 mm |
| Objem | 255.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Inštalácia | Inštalácia do pravého rohu |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraja 18 mm (SLIM) |
| Hmotnosť / ks | 25.6750 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729085454 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolačná samolepiaca páska k vani, 3m 93400
expedícia do 8 dní12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Vaňová súprava s napúšťaním, bovden, dĺžka 675mm, zátka 72mm, biela 71685W
expedícia do 8 dní214,55 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Adaptér pre priame napojenie kábla do steny, okrúhly ER120
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Elektrická vykurovacia tyč s termostatom, rovný kábel, 400 W, chróm LT67444
expedícia do 8 dní108,65 €
Pri platbe vopred iba 103,00 €


