CUT napúšťacia štrbina 170x24mm, chróm PC10031
CUT napúšťacia štrbina 170x24mm, chróm PC10031
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-PC10031 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Šírka | 170 mm |
| Výška | 24 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Na okraj vane |
| Hmotnosť / ks | 0.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729081586 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
383,90 €
Pri platbe vopred iba 364,00 €
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Stone+ obdĺžniková kompozitová sprchová vanička 120 x 80 cm, čierna, čierny kryt - 44708012-B
expedícia do 10 dní273,43 €
Mexen Toro obdĺžniková sprchová vanička SMC 120 x 80 cm, biela, biely kryt - 43108012-W
expedícia do 10 dní225,34 €
367,54 €
Pri platbe vopred iba 341,00 €


