Výtoková hubica 100x5mm, chróm SH1001
Výtoková hubica 100x5mm, chróm SH1001
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SH1001 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 6 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Na okraj vane |
| Hmotnosť / ks | 0.5020 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913812736 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
383,90 €
Pri platbe vopred iba 364,00 €
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
Nástenná výtoková hubica, hranatá, 160mm, chróm BO411 60386
expedícia do 8 dní28,82 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Výtoková hubica nástenná, hranatá, 160mm, zlato mat BO419
expedícia do 8 dní35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
586,70 €
Pri platbe vopred iba 557,00 €


