ATENA stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, chróm ZB006
ATENA stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, chróm ZB006
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ZB006 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SOLITER |
| Šírka | 59 mm |
| Výška | 292 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Dizajn |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Výbava | Vysoká |
| Hmotnosť / ks | 2.3500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913932199 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
STANDARDline BLACK -odtokový žľab s roštom MEDIUM, dĺžka 500 mm, čierna farba OLPZLABST49BM
do 10 dní v e-shope92,75 €

