ATTILA keramické umývadlo, priemer 42,5 cm, zelená meď DK006
ATTILA keramické umývadlo, priemer 42,5 cm, zelená meď DK006
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DK006 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ATTILA |
| Rozmer | 43x14 cm |
| Priemer zátky | 430 mm |
| Šírka | 430 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hĺbka | 430 mm |
| Farba | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnosť / ks | 7.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913821851 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | zelená |
Doporučujeme přikoupit
Podložka medzi umývadlo a dosku, výška 20 mm, chróm WP93051
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Aqualine Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm okrúhly, chróm CV1003
expedícia do 8 dní21,92 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Podobný tovar
148,99 €
PRIORI keramické umývadlo, priemer 42cm, hnedá so vzorom PI010
expedícia do 8 dní159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
PRIORI keramické umývadlo, priemer 41cm, 15cm, modrá/sivá PI020
expedícia do 8 dní172,56 €
Pri platbe vopred iba 164,00 €
PRIORI keramické umývadlo, priemer 42cm, biela s modrým vzorom PI012
expedícia do 8 dní170,43 €
Pri platbe vopred iba 162,00 €
176,11 €
Pri platbe vopred iba 167,00 €
PRIORI keramické umývadlo, priemer 42cm, zelená PI013
expedícia do 8 dní165,44 €
Pri platbe vopred iba 157,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Montážna sada k bidetovému sedátku LB402, LB802 NDLB02-5
expedícia do 8 dní9,88 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
PURA BIG závesné WC s elektronickým bidetom USPA LUX UB-6635RU-1
expedícia do 8 dní1 037,78 €
Pri platbe vopred iba 959,00 €
BRILLA závesné WC s elektronickým bidetom BLOOMING NB-R770D-1
expedícia do 8 dní815,49 €
Pri platbe vopred iba 753,00 €


