PRIORI keramické umývadlo, priemer 42cm, zelená PI013
PRIORI keramické umývadlo, priemer 42cm, zelená PI013
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PI013 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Vyrobené z prírodného materiálu, jednotlivé kusy sa môžu nepatrne odlišovať vo farebnosti
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PRIORI |
| Rozmer | 42x15 cm |
| Priemer zátky | 420 mm |
| Šírka | 420 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnosť / ks | 12.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913834073 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | zelená |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Podobný tovar
ATTILA keramické umývadlo, priemer 42,5 cm, slonová kosť DK005
expedícia do 8 dní259,01 €
Pri platbe vopred iba 246,00 €
Mohlo by vás zaujímať
260,44 €
Pri platbe vopred iba 247,00 €
260,44 €
Pri platbe vopred iba 247,00 €
FORMIGO betónové umývadlo na dosku, ? 39cm, žltá FG322
na objednávku248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €


