ATTILA keramické umývadlo, priemer 43cm, tyrkysová
ATTILA keramické umývadlo, priemer 43cm, tyrkysová
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DK018 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ATTILA |
| Rozměr | 43x14 cm |
| Průměr | 430 mm |
| Šířka | 430 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 430 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 7.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913977237 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | modrá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
FORMIGO betónové umývadlo na dosku, ? 39cm, žltá FG322
na objednávku248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
PRIORI keramické umývadlo, priemer 42cm, hnedá so vzorom PI010
expedícia do 8 dní159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
192,84 €
Pri platbe vopred iba 183,00 €


