AURUM nerezové umývadlo, 36,5x18cm, vrátane výpuste, ľavé/pravé, meď mat AU304
AURUM nerezové umývadlo, 36,5x18cm, vrátane výpuste, ľavé/pravé, meď mat AU304
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AU304 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Součástí balení je podpěrná konzole
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | AURUM |
| Rozměr | 36,5x9x18 cm |
| Šířka | 365 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Barva | Měď |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 5.9000 kg |
| EAN | 8590913964435 |
| Taric | 73241000 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba keramiky | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
CREST R betónové umývadlo vrátane výpuste, 40x22 cm, čierny granit AR409
expedícia do 8 dní129,86 €
Pri platbe vopred iba 123,00 €
MARGITHA keramické umývadlo 38x22cm, otvor pre batériu vpravo, carrara
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €


