AURUM nerezové umývadlo 50x35,2 cm, vrátane výpuste, brúsený nerez AU403
AURUM nerezové umývadlo 50x35,2 cm, vrátane výpuste, brúsený nerez AU403
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AU403 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | AURUM |
| Rozmer | 50x10x35,2 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 352 mm |
| Farba | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | S výpustí |
| Hmotnosť / ks | 8.2000 kg |
| EAN | 8590913919602 |
| Taric | 73241000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | šedá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
789,49 €
Pri platbe vopred iba 749,00 €
257,94 €
Pri platbe vopred iba 245,00 €
DOME OBLIQUO keramické umývadlo 44,5x26,5(11,5)x44,5 cm, na dosku, bez prepadu WH031
expedícia do 8 dní312,74 €
Pri platbe vopred iba 297,00 €


