AVELOR voľne stojaca vaňa liaty mramor ø115x55cm, biela mat
AVELOR voľne stojaca vaňa liaty mramor ø115x55cm, biela mat
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-93878 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 115x55 cm |
| Délka | 1150 mm |
| Šířka | 1150 mm |
| Výška | 550 mm |
| Objem | 365.00 l |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Do prostoru |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Balení obsahuje | Výpust, Sifon |
| Hmotnost / ks | 155.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729050971 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | gelcoat |
Doporučujeme přikoupit
CETO vaňová batéria s pripojením do podlahy, výška 1175mm, čierna mat BV357B
expedícia do 8 dní426,56 €
Pri platbe vopred iba 406,00 €
CETO vaňová batéria s pripojením do podlahy, výška 1175mm, chróm BV357
expedícia do 8 dní319,82 €
Pri platbe vopred iba 304,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 950,60 €
Pri platbe vopred iba 1 852,00 €
REDUTA voľne stojaca vaňa liaty mramor 150x75x58cm, biela 72843
expedícia do 8 dní1 624,22 €
Pri platbe vopred iba 1 505,00 €
1 950,60 €
Pri platbe vopred iba 1 852,00 €

