AVENUE stojanková drezová batéria, grafitte EV014GR
AVENUE stojanková drezová batéria, grafitte EV014GR
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EV014GR |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 187 mm |
| Výška | 331 mm |
| Hloubka | 291 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.7200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913112591 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | grafit |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
ATON stojanková drezová batéria so spŕškou, chróm EV125
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
TRONA stojanková drezová batéria, nikel JK649NK
expedícia do 8 dní88,58 €
Pri platbe vopred iba 84,00 €
TRONA stojanková drezová batéria, čierna mat JK649B
expedícia do 8 dní95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €

