NORM keramické umývadlo 51x45 cm, oblé, biela ExtraGlaze 8646111
NORM keramické umývadlo 51x45 cm, oblé, biela ExtraGlaze 8646111
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8646111 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | PURA |
| Rozmer | 51x18x45 cm |
| Šírka | 510 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Polkruh |
| Výbava | Držiak uteráka - doplnková výbava, ExtraGlaze |
| Hmotnosť / ks | 14.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8056590010747 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KUBE X keramické umývadlo 50x47cm, biela mat 9430109
na objednávku387,45 €
Pri platbe vopred iba 368,00 €
KUBE X keramické umývadlo 50x25cm, bez otvoru, pravé/ľavé, biela ExtraGlaze 9486011
expedícia do 8 dní198,88 €
Pri platbe vopred iba 189,00 €
337,64 €
Pri platbe vopred iba 320,00 €


