AVICE 3x zásuvka 30x70, 5x48cm, biela (AV062) AV062-3030
AVICE 3x zásuvka 30x70, 5x48cm, biela (AV062) AV062-3030
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV062-3030 |
Dostupnosť:
na objednávku
Samostatne stojaci skrinka
- 3x zásuvka
- výsuv BLUM TANDEMBOX Antara s funkciou tlmenia BLUMOTION s doživotnou zárukou
- nastaviteľné nožičky
- umiestniteľné iba mimo odpad a prívody vody
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | Skrinky AVICE |
| Rozmer | 30x70x48 cm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 480 mm |
| Farba | Biela |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Hmotnosť / ks | 18.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913850332 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | stojící |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Podobný tovar
332,31 €
Pri platbe vopred iba 315,00 €
Mohlo by vás zaujímať
258,30 €
Pri platbe vopred iba 240,00 €
Mexen Leo jednodrez granit s odkvapom a batériou Elia, čierna/zlatá 6501-75-670101-50-B
expedícia do 10 dní240,42 €
Mexen Leo 1miskový granitový drez s odkvapkávačom a kuchynskou batériou Aster, sivá - 6501-71-73450-57-B
expedícia do 10 dní279,09 €


