ESPACE skrinka 35x78x32cm, 1x dvierka, ľavá/pravá, biela mat ESC630-3131
ESPACE skrinka 35x78x32cm, 1x dvierka, ľavá/pravá, biela mat ESC630-3131
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ESC630-3131 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ESPACE |
| Rozmer | 35x78x32 cm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 780 mm |
| Hĺbka | 320 mm |
| Farba | Biela mat |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Bezúchytkové otváranie |
| Hmotnosť / ks | 11.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913895678 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Nábytková nožička, výška 103mm, čierna mat 30320
expedícia do 8 dní6,06 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Mohlo by vás zaujímať
188,20 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
ESPACE skrinka 35x94x22cm, 1x dvierka, ľavá/pravá, biela lesk ESC110-3030
expedícia do 8 dní252,26 €
Pri platbe vopred iba 239,00 €
252,26 €
Pri platbe vopred iba 239,00 €

