Kovová úchytka, 110/96mm, zlato mat CT096Z 54731
Kovová úchytka, 110/96mm, zlato mat CT096Z 54731
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CT096Z |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Délka | 110 mm |
| Šířka | 35 mm |
| Výška | 16 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 0.1310 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913968860 |
| Taric | 83024200 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
376,77 €
Pri platbe vopred iba 357,00 €
KERALA skrinka vysoká 38x143x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, antracit matný KR350-3434 58770
expedícia do 8 dní497,74 €
Pri platbe vopred iba 472,00 €
550,07 €
Pri platbe vopred iba 513,00 €

