AVICE doska 100x36cm, cement AV1067
AVICE doska 100x36cm, cement AV1067
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV1067 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 100x5x36 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Cement |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 10.9000 kg |
| EAN | 8590913937545 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | šedá |
Príslušenstvo
181,76 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
Podperná konzola 350x280x40mm, lakovaná oceľ, čierna mat, 1 ks 30375
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
MANAOS dlažba Green Pulido 120x120 (1,44 m2) MAN002
na objednávku63,49 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
MANAOS dlažba Green Pulido 60x120 (1,44 m2) MAN001
na objednávku55,55 €
Pri platbe vopred iba 52,00 €

