Podperná konzola 350x150x40mm, lakovaná oceľ, čierna mat, 1 ks 30365
Podperná konzola 350x150x40mm, lakovaná oceľ, čierna mat, 1 ks 30365
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-30365 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 4x15x35 cm |
| Šírka | 40 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hĺbka | 350 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Hmotnosť / ks | 1.5500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913931635 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist-H T s pravými pántami 115 x 120 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 8A5T-115-120-65-00-P
expedícia do 10 dní488,84 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H T s pravými pántami 115 x 120 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8A5T-115-120-55-00-P
expedícia do 10 dní485,91 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút ľavý 115 x 120 cm, čierny rošt, čierna - 8C2-115-120-70-77-L
expedícia do 10 dní515,36 €

