SKA konzola pod umývadlo/dosku 160x22x51cm, čierna mat
SKA konzola pod umývadlo/dosku 160x22x51cm, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SKA860 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Součástí balení jsou kotevní šrouby do zdi a krytky v barvě konstrukce.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SKA Industrial |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 160x22x51 cm |
| Šířka | 1600 mm |
| Výška | 220 mm |
| Hloubka | 510 mm |
| Barva | Černá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Ocel |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 8.9800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913125164 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
ARECA dvojumývadlo, liaty mramor, 161x51, 5cm, biela AC161
expedícia do 8 dní399,55 €
Pri platbe vopred iba 379,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist T s výklopným mechanizmom 70 x 95 cm, priehľadný, chróm - 8A4T-070-095-01-00
expedícia do 10 dní353,67 €
Mexen Velar posuvný sprchovací kút 90 x 80 cm, matná biela - 871-090-080-31-20
expedícia do 10 dní439,16 €

