SKA doska Rockstone 161x1, 2x51, 5cm, biela mat
SKA doska Rockstone 161x1, 2x51, 5cm, biela mat
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NR660-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 161x1,2x51,5 cm |
| Šířka | 1610 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 22.1163 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913132070 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňový set ODETTA 70+20, biela KSET-056 KSET-056
na objednávku975,61 €
Pri platbe vopred iba 901,00 €
Kúpeľňový set THEIA 105, biela KSET-066 KSET-066
na objednávku1 590,35 €
Pri platbe vopred iba 1 469,00 €
70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €

