AVICE doska 100x36cm, dub starobiely AV1065
AVICE doska 100x36cm, dub starobiely AV1065
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV1065 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 100x5x36 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub starobílý |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 10.9000 kg |
| EAN | 8590913937521 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | šedá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
113,49 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Podperná konzola 350x150x40mm, lakovaná oceľ, biela mat, 1 ks 30378
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Doska DTDL 880x18x440mm, antracit matný DT088-3434
na objednávku71,87 €
Pri platbe vopred iba 68,00 €
55,50 €
Pri platbe vopred iba 53,00 €

