AVICE doska 100x50cm, štiepaný kameň AV109
AVICE doska 100x50cm, štiepaný kameň AV109
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV109 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DOSKY AVICE |
| Rozmer | 100x50 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 495 mm |
| Farba | Čierna |
| Dekor | Štiepaný kameň |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 15.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913888694 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | šedá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
Podperná konzola 490x330x40mm, lakovaná oceľ, zlatá mat, 1 ks 30377
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Podperná konzola 490x330x40 mm, oceľ, chróm, 1 ks 30374 30374 50719
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Lunar L Sprchová zástena ľavá 70 x 200 cm, priehľadná 8 mm, strieborná - 830L-070-000-95-00-L
expedícia do 10 dní197,32 €
Mexen Kioto+ L sprchová zástena s poličkou 70 x 200 cm, pruhy, chróm - 800-070-123-01-09
expedícia do 10 dní247,36 €
Mexen Kioto+ Sprchová zástena s policou 70 x 200 cm, grafit, strieborná - 800-070-121-95-40
expedícia do 10 dní241,47 €

