Podperná konzola 490x330x40 mm, oceľ, chróm, 1 ks 30374 30374 50719
Podperná konzola 490x330x40 mm, oceľ, chróm, 1 ks 30374 30374 50719
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-30374 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 4x33x49 cm |
| Šířka | 40 mm |
| Výška | 330 mm |
| Hloubka | 490 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Hmotnost / ks | 2.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913941016 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
TREOS skrinka zásuvková 110x53x50, 5cm, biela mat TS115
na objednávku847,41 €
Pri platbe vopred iba 791,00 €
MITRA umývadlová skrinka 89,5x55x45,2 cm, biela MT091
na objednávku366,11 €
Pri platbe vopred iba 347,00 €

