AVICE doska 110x36cm, cement AV1167
AVICE doska 110x36cm, cement AV1167
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV1167 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 110x5x36 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Cement |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 12.0000 kg |
| EAN | 8590913937644 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | šedá |
Doporučujeme přikoupit
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
AVICE sušiak osušky, 600x95mm, čierna mat VC475
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
291,39 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €
Doska DTDL 101x1,8x46,5cm, dub cuneo CR101-2525 60245
na objednávku70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €

