AVICE doska 120x36cm, štiepaný kameň AV1269
AVICE doska 120x36cm, štiepaný kameň AV1269
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV1269 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 120x5x36 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Černá |
| Dekor | Štípaný kámen |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 13.1000 kg |
| EAN | 8590913937767 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | černá |
Doporučujeme přikoupit
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Podperná konzola 350x280x40mm, lakovaná oceľ, čierna mat, 1 ks 30375
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 100 x 110 cm, priehľadný, strieborná metalíza - 871-100-110-01-95
expedícia do 10 dní533,03 €
Mexen Velar výsuvný sprchovací kút 110x100 cm, transparent, ružové zlato 871-110-100-01-60
expedícia do 10 dní531,34 €
Mexen Velar L posuvný sprchovací kút 110 x 100 cm, matná, čierna - 871-110-100-33-70
expedícia do 10 dní521,25 €

