AVICE doska 120x39cm, štiepaný kameň AV1129
AVICE doska 120x39cm, štiepaný kameň AV1129
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV1129 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 120x39 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 390 mm |
| Farba | Čierna |
| Dekor | Štiepaný kameň |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Hmotnosť / ks | 14.4400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913889325 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | šedá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
AVICE doska 130x50cm, štiepaný kameň AV139
expedícia do 8 dní169,35 €
Pri platbe vopred iba 161,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Blanco CLARON 400-IF/A 521632 jednodrez bez odkvapu nerez hodvábny lesk vstavaný/do roviny
na objednávku644,43 €
Pri platbe vopred iba 597,00 €
TEKA FlexLinea RS15 40.40 M-XT 1B X, Nerez drez s povrch. úpravou PureClean 115000053
expedícia do 14 dní437,99 €
Blanco CLARON 400-IF 521572 jednodrez bez odkvapu nerez hodvábny lesk vstavaný/do roviny
na objednávku511,22 €
Pri platbe vopred iba 473,00 €


