CIRASA doska DTDL 111x1, 8x46, 5cm, biela lesk CR111-3030
CIRASA doska DTDL 111x1, 8x46, 5cm, biela lesk CR111-3030
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR111-3030 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | CIRASA |
| Rozmer | 111x1,8x46,5 cm |
| Šírka | 1110 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hĺbka | 465 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | DTDL |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 7.2000 kg |
| EAN | 8590913927720 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Doporučujeme přikoupit
LUGANO keramické umývadlo priemer 41x11,5 cm, na dosku AR491
expedícia do 8 dní127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
GARDA keramické umývadlo 50x13,5x40 cm, na dosku AR452
expedícia do 8 dní138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
PURITY keramické umývadlo 50x42cm (2506) 10PL50050
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Ravak Vaňa ASYMMETRIC 160x105 R snowwhite C471000000
na objednávku374,49 €
Pri platbe vopred iba 344,00 €

