TERUEL keramické umývadlo 58,5x14x39 cm, na dosku BH7007
TERUEL keramické umývadlo 58,5x14x39 cm, na dosku BH7007
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BH7007 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 58,5x14x39 cm |
| Šírka | 585 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hĺbka | 390 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnosť / ks | 9.9300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913824043 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Aqualine "Umývadlový sifón 5/4"", odpad 32mm hranatý, chróm" CV1004
expedícia do 8 dní32,98 €
Pri platbe vopred iba 31,00 €
Podobný tovar
SISTEMA keramické umývadlo oválne bez prepadu 75x42cm, biela 10AR65075
expedícia do 8 dní129,86 €
Pri platbe vopred iba 123,00 €
THIN oválne umývadlo na dosku, 60x40x11, 2cm, biela mat WN213
expedícia do 8 dní272,17 €
Pri platbe vopred iba 258,00 €
Mohlo by vás zaujímať
DALMA keramické umývadlo 58,5x39x14 cm, marfil MM227
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
OFELIA keramické umývadlo 52x13x40 cm, na dosku AR433
expedícia do 8 dní83,60 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
284,28 €
Pri platbe vopred iba 270,00 €


