INFRANE betónové umývadlo na dosku, vrátane výpuste, 57x37 cm, biely pieskovec AR460
INFRANE betónové umývadlo na dosku, vrátane výpuste, 57x37 cm, biely pieskovec AR460
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR460 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Ošetřeno voděodolnou nanovrstvou, která zároveň usnadňuje čištění
- Není určeno pro venkovní použití
- Dodáváno včetně uzavíratelné výpusti Click Clack se zátkou v barvě umyvadla
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 56,5x12x37 cm |
| Šířka | 565 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Beton |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | Výpust |
| Hmotnost / ks | 12.0500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913882272 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | hnědá |
Doporučujeme přikoupit
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Podobný tovar
SAND umývadlo na dosku 50x38 cm, creta mat 903708
na objednávku519,08 €
Pri platbe vopred iba 492,00 €
Mohlo by vás zaujímať
DALMA keramické umývadlo 59x14x42 cm, carrara MM417
expedícia do 8 dní172,56 €
Pri platbe vopred iba 164,00 €
PUNC betónové umývadlo vrátane výpuste, 53x39 cm, béžový granit BH7000
expedícia do 8 dní266,48 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €
THIN umývadlo na dosku, Rockstone, 55x35cm, carina/biela mat WN205-41
expedícia do 8 dní284,28 €
Pri platbe vopred iba 270,00 €


