DALMA keramické umývadlo 59x14x42 cm, marfil MM427
DALMA keramické umývadlo 59x14x42 cm, marfil MM427
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MM427 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DALMA |
| Rozmer | 59x14x42 cm |
| Šírka | 590 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnosť / ks | 11.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913880384 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | imitace kamene |
Príslušenstvo
31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
DALMA uzatvárateľný výpust 1'1/4 Click Clack, marfil MM727
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Exo s výklopným mechanizmom 150 x 100 cm, priehľadný, čierny - 819-150-100-70-00
expedícia do 10 dní406,38 €
Mexen Velar posuvný sprchovací kút 150 x 100 cm, grafit, kartáčovaná pištoľovo sivá - 871-150-100-41-66
expedícia do 10 dní603,71 €
Mexen Velar posuvný sprchovací kút 150 x 100 cm, grafit, biela - 871-150-100-41-20
expedícia do 10 dní544,81 €


