DALMA keramické umývadlo 59x14x42 cm, carrara MM417
DALMA keramické umývadlo 59x14x42 cm, carrara MM417
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MM417 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DALMA |
| Rozmer | 59x14x42 cm |
| Šírka | 590 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnosť / ks | 11.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913880360 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | imitace kamene |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dníDALMA uzatvárateľný výpust 1'1/4 Click Clack, carrara MM717
expedícia do 8 dníUzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dníPodobný tovar
PRIORI keramické umývadlo, 60x13, 5x40 cm, biela s modrým vzorom PI029
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať


