THIN umývadlo na dosku, Rockstone, 55x35cm, biela mat
THIN umývadlo na dosku, Rockstone, 55x35cm, biela mat
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WN205 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | THIN |
| Rozměr | 55x13x35 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 9.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913998508 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
48,03 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
THIN umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, Rockstone, biela mat WN721
expedícia do 8 dní48,03 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat CCL11 radiátor 300x900, spod. stred. príp., 409 W, antracit W6C11L-030-090-66
na objednávku198,31 €
372,58 €
191,52 €

