THIN umývadlo na dosku, Rockstone, 55x35cm, agila/biela mat WN205-43
THIN umývadlo na dosku, Rockstone, 55x35cm, agila/biela mat WN205-43
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WN205-43 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | THIN |
| Rozměr | 55x13x35 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 9.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913117893 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | béžová |
Príslušenstvo
48,03 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
152,63 €
Pri platbe vopred iba 145,00 €
Mohlo by vás zaujímať
INFRANE betónové umývadlo na dosku, vrátane výpuste, 57x37 cm, biely pieskovec AR460
expedícia do 8 dní259,01 €
Pri platbe vopred iba 246,00 €
OFELIA keramické umývadlo 52x13x40 cm, na dosku AR433
expedícia do 8 dní83,60 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
THIN umývadlo na dosku, Rockstone, 55x35cm, biela mat
expedícia do 8 dní243,36 €
Pri platbe vopred iba 231,00 €

