ICONIC stojanková umývadlová batéria vysoká, biela mat UBC-AF006W
ICONIC stojanková umývadlová batéria vysoká, biela mat UBC-AF006W
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AF006W |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ICONIC |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 45 mm |
| Výška | 309 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 221 mm |
| Hmotnost / ks | 2.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913996849 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 5/4", odpad 32 mm, okrúhly, biela mat SI514
expedícia do 8 dní98,19 €
Pri platbe vopred iba 93,00 €
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
26,51 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
Podobný tovar
PAX stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, predĺžená hubica, biela mat XA07/14
expedícia do 8 dní270,03 €
Pri platbe vopred iba 256,00 €

