ULTRATAP dvojprvková stojanková umývadlová batéria , čierna mat/zlato mat UT019TBG
ULTRATAP dvojprvková stojanková umývadlová batéria , čierna mat/zlato mat UT019TBG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT019TBG |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Výška | 239 mm |
| Hloubka | 222 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 120 mm |
| Hmotnost / ks | 1.9560 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913990243 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2'x 3/8', čierna mat SL015
expedícia do 8 dní25,26 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
214,98 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
ULTRAMIX telo stojankové umývadlové batérie stredné bez výpuste, zlato mat UT004G-1
expedícia do 8 dní288,19 €
Pri platbe vopred iba 273,00 €
ULTRAMIX telo trojprvkové stojankové umývadlové batérie bez výpuste, zlato mat UT017G-1
expedícia do 8 dní350,09 €
Pri platbe vopred iba 332,00 €

