PUNO konštrukcia pod umývadlo 550x780x360 mm, čierna SKA570-2
PUNO konštrukcia pod umývadlo 550x780x360 mm, čierna SKA570-2
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SKA570-2 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PUNO |
| Rozmer | 55x78x36 cm |
| Šírka | 550 mm |
| Výška | 780 mm |
| Hĺbka | 360 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 6.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913911583 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | otevřené |
| Typ montáže | stojící |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
245,14 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €
INFINITY OVAL keramické umývadlo na dosku, 55x36 cm, biela mat 10NF65055-2L
expedícia do 8 dní245,14 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €
INFINITY OVAL keramické umývadlo na dosku, 55x36cm, antracit 10NF65055-2C
expedícia do 8 dní245,14 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen G05 axiálna termostatická sada s krytom S, antracit - W903-958-909-66
expedícia do 10 dní43,80 €
Mexen G05 uhlový termostatický set s krytom R, antracit - W901-958-904-66
expedícia do 10 dní34,85 €
CORNER pripojovacia sada ventilov termostatická triaxiálna, ľavé, nerez mat CP1511LS
expedícia do 8 dní302,06 €
Pri platbe vopred iba 287,00 €


