SISTEMA keramické umývadlo oválne bez prepadu 75x42cm, biela 10AR65075
SISTEMA keramické umývadlo oválne bez prepadu 75x42cm, biela 10AR65075
| Výrobca: | Výrobca: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-10AR65075 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Rozmer | 75x16x42 cm |
| Šírka | 750 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnosť / ks | 16.4700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8697687565018 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Podobný tovar
TERUEL keramické umývadlo 58,5x14x39 cm, na dosku BH7007
expedícia do 8 dní95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PMH Vykurovacia tyč NEX1 300W s priamym napojením Metalická strieborná PMH-NEX1-MS-300W
expedícia do 7 dní291,09 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €


