AVICE doska 130x36cm, dub Rover AV1364
AVICE doska 130x36cm, dub Rover AV1364
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV1364 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 130x5x36 cm |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub rover |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 14.2000 kg |
| EAN | 8590913937811 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Podperná konzola 350x150x40mm, lakovaná oceľ, biela mat, 1 ks 30378
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Doska DTDL 1350x18x440mm, dub strieborný DT135-1111
na objednávku74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Doska DTDL 1350x18x440mm, dub alabama DT135-2222
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €

